NKK Switches TP02106W-4K
Part No.:
TP02106W-4K
Datasheet:
TP02106W-4K.pdf
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Shipping
TP02106W-4K Specifications
Series:
TP02
Product Status:
Active
Length:
9.19" (233.40mm)
Width:
5.56" (141.30mm)
Height:
0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size:
10.6" (269.24mm)