A D Metro 4P015100-AG90
Part No.:
4P015100-AG90
Manufacturer:
A D Metro
Category:
Touch Screen Overlays
Package:
Datasheet:
4P015100-AG90.pdf
Description:
15.1" 4:3 PCAP Sensor, 102W-R
Shipping
4P015100-AG90 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
A D Metro
Series:
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Length:
12.09" (307.00mm)
Width:
9.10" (231.10mm)
Height:
0.13" (3.30mm)
Interface:
102-Wire
Type:
Capacitive
Diagonal Screen Size:
15.10" (383.54mm)