NKK Switches FTAS00-12.1AN-4A
Part No.:
FTAS00-12.1AN-4A
Datasheet:
FTAS00-12.1AN-4A.pdf
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Shipping
FTAS00-12.1AN-4A Specifications
Length:
9.83" (249.60mm)
Width:
0.08" (2.03mm)
Height:
7.41" (188.10mm)
Diagonal Screen Size:
12.1" (307.34mm)