NKK Switches TP02104A-4K
Part No.:
TP02104A-4K
Datasheet:
TP02104A-4K.pdf
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Shipping
TP02104A-4K Specifications
Series:
TP02
Product Status:
Active
Length:
8.46" (215.00mm)
Width:
6.39" (162.40mm)
Height:
0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size:
10.4" (264.16mm)