NKK Switches FTAS00-8.4AS-4A
Part No.:
FTAS00-8.4AS-4A
Datasheet:
FTAS00-8.4AS-4A.pdf
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
Shipping
FTAS00-8.4AS-4A Specifications
Length:
6.95" (176.50mm)
Width:
0.08" (2.03mm)
Height:
5.33" (135.40mm)
Diagonal Screen Size:
8.4" (213.36mm)