NKK Switches FTAS00-19AN-4A
Part No.:
FTAS00-19AN-4A
Datasheet:
FTAS00-19AN-4A.pdf
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 19"
Shipping
FTAS00-19AN-4A Specifications
Length:
15.04" (382.00mm)
Width:
0.08" (2.03mm)
Height:
12.10" (307.40mm)
Diagonal Screen Size:
19" (482.6mm)