NKK Switches FTAS00-12.1A-5
Part No.:
FTAS00-12.1A-5
Datasheet:
FTAS00-12.1A-5.pdf
Description:
TOUCH SCREEN, 5-WIRE, 12.1" DIAG
Shipping
FTAS00-12.1A-5 Specifications
Packaging:
Bulk
Length:
9.94" (252.40mm)
Width:
0.08" (2.10mm)
Height:
7.50" (190.60mm)
Interface:
5-Wire
Diagonal Screen Size:
12.1" (307.34mm)