MEAN WELL USA Inc. TS-400-224B
Part No.:
TS-400-224B
Datasheet:
TS-400-224B.pdf
Description:
INVERTER 24VDC 400W 1 OUTLET
Shipping
TS-400-224B Specifications
Voltage - Output:
230VAC
Voltage - Input:
24VDC
AC Outlets:
1
Power - Output Continuous:
400 W
Power - Output Surge:
800 W
Region Utilized:
Europe
Size:
8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm)