MEAN WELL USA Inc. TS-400-212B
Part No.:
TS-400-212B
Datasheet:
TS-400-212B.pdf
Description:
INVERTER 12VDC 400W 1 OUTLET
Shipping
TS-400-212B Specifications
Voltage - Output:
230VAC
Voltage - Input:
12VDC
AC Outlets:
1
Power - Output Continuous:
400 W
Power - Output Surge:
800 W
Region Utilized:
Europe
Size:
8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm)