Mini-Circuits TCBT-2R5G+
Part No.:
TCBT-2R5G+
Manufacturer:
Mini-Circuits
Category:
RF Misc ICs and Modules
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
TCBT-2R5G+.pdf
Description:
BIAS TEE SMT, 20 - 2500 MHZ, 50
Shipping
TCBT-2R5G+ Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Mini-Circuits
Series:
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Function:
Bias Tee
Frequency:
20MHz ~ 2.5GHz