TTM Technologies, Inc. C150N50Z4
Part No.:
C150N50Z4
Manufacturer:
TTM Technologies, Inc.
Category:
RF Misc ICs and Modules
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
C150N50Z4.pdf
Description:
TERMINATION 10W 3GHZ 50 OHM SMD
Shipping
C150N50Z4 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
TTM Technologies, Inc.
Series:
Package/Case:
2-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Function:
Termination
Frequency:
0Hz ~ 3GHz
RF Type:
DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes:
150W