3G Shielding Specialties LP SN056-070-03-A
Part No.:
SN056-070-03-A
Datasheet:
SN056-070-03-A.pdf
Description:
RF EMI ABSORBING SHEET 12" X 12"
Shipping
SN056-070-03-A Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
12.000" (304.80mm)
Thickness - Overall:
0.070" (1.78mm)
Operating Temperature:
-51°C ~ 190°C