JESCO Lighting Group SG-LED-24/60-WH-SW
Part No.:
SG-LED-24/60-WH-SW
Manufacturer:
JESCO Lighting Group
Category:
Lighting Fixtures
Package:
Datasheet:
SG-LED-24/60-WH-SW.pdf
Description:
SG-LED Sleek Plus 120V 24" 60K W
Shipping
SG-LED-24/60-WH-SW Specifications
Manufacturer:
JESCO Lighting Group
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
LED
Style:
Recessed - Downlight
Bulb Type/Size:
Finish:
White
Wattage:
7.8W
Voltage - Supply:
120V