Leader Tech Inc. SB28B2100-1AB
Part No.:
SB28B2100-1AB
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
Ferrite Disks and Plates
Package:
Datasheet:
SB28B2100-1AB.pdf
Description:
FERRITE PLATE 53.34MM X 53.34MM
Shipping
SB28B2100-1AB Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
Saddle Beads®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Filter Type:
Ferrite Plate
Size / Dimension:
2.100" L x 2.100" W (53.34mm x 53.34mm)
Height - Seated (Max):
0.100" (2.54mm)