Crouzet QCS20S220AL
Part No.:
QCS20S220AL
Datasheet:
QCS20S220AL.pdf
Shipping
QCS20S220AL Specifications
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Voltage - Supply:
220VAC
Termination Style:
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)