Powerex Inc. PM75CSA120
Part No.:
PM75CSA120
Datasheet:
PM75CSA120.pdf
Description:
MOD IPM 3-PHASE IGBT 1200V 75A
Shipping
PM75CSA120 Specifications
Configuration:
3 Phase
Current:
75 A
Voltage:
1.2 kV