Powerex Inc. PM75B5LA060
Part No.:
PM75B5LA060
Datasheet:
PM75B5LA060.pdf
Description:
MOD IPM L-SERIES 600V 75A
Shipping
PM75B5LA060 Specifications
Configuration:
H-Bridge
Current:
75 A
Voltage:
600 V
Voltage - Isolation:
2500VDC