Pasternack PE85N1009
Part No.:
PE85N1009
Manufacturer:
Pasternack
Category:
RF Misc ICs and Modules
Package:
TNC In-Line Module
Datasheet:
PE85N1009.pdf
Description:
1.85mm Precision Calibrated Nois
Shipping
PE85N1009 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Pasternack
Series:
Package/Case:
TNC In-Line Module
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Function:
Noise Source
Frequency:
100MHz ~ 60GHz
RF Type:
ATE, Radar
Secondary Attributes:
22V ~ 30V Supply