Pasternack PE80L1001
Part No.:
PE80L1001
Manufacturer:
Pasternack
Category:
RF Misc ICs and Modules
Package:
SMA In-Line Module
Datasheet:
PE80L1001.pdf
Description:
SMA High Power Limiter, 100 Watt
Shipping
PE80L1001 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Pasternack
Series:
Package/Case:
SMA In-Line Module
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Function:
Limiter
Frequency:
2GHz ~ 8GHz
RF Type:
General Purpose
Secondary Attributes:
100W