MEAN WELL USA Inc. NTS-1700-212UN
Part No.:
NTS-1700-212UN
Datasheet:
NTS-1700-212UN.pdf
Shipping
NTS-1700-212UN Specifications
Voltage - Output:
230VAC
Voltage - Input:
12VDC
Power - Output Continuous:
1700 W
Power - Output Surge:
3400 W
Size:
15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm)