Knowles Voltronics NMTM38GNLFS
Part No.:
NMTM38GNLFS
Datasheet:
NMTM38GNLFS.pdf
Shipping
NMTM38GNLFS Specifications
Capacitance Range:
0.8 ~ 38pF
Voltage - Rated:
1250 V
Dielectric Material:
Glass
Q @ Freq:
700 @ 1MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C