Knowles Voltronics NMNT25-6FS
Part No.:
NMNT25-6FS
Datasheet:
NMNT25-6FS.pdf
Shipping
NMNT25-6FS Specifications
Capacitance Range:
5 ~ 25pF
Adjustment Type:
Side
Voltage - Rated:
3000 V
Size / Dimension:
0.063" Dia (1.60mm)
Height - Seated (Max):
1.620" (41.15mm)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C