Knowles Voltronics NMAP55SD
Part No.:
NMAP55SD
Datasheet:
NMAP55SD.pdf
Shipping
NMAP55SD Specifications
Capacitance Range:
1.5 ~ 55pF
Voltage - Rated:
125 V
Dielectric Material:
Air
Q @ Freq:
780 @ 100MHz
Operating Temperature:
-65°C ~ 125°C