Knowles Voltronics NMAP40HVNL
Part No.:
NMAP40HVNL
Datasheet:
NMAP40HVNL.pdf
Shipping
NMAP40HVNL Specifications
Capacitance Range:
1.5 ~ 40pF
Voltage - Rated:
1000 V
Dielectric Material:
Q @ Freq:
2000 @ 100MHz
Operating Temperature:
-65°C ~ 125°C