Knowles Voltronics NMAJ40SDE
Part No.:
NMAJ40SDE
Datasheet:
NMAJ40SDE.pdf
Shipping
NMAJ40SDE Specifications
Capacitance Range:
1.5 ~ 40pF
Voltage - Rated:
250 V
Dielectric Material:
Q @ Freq:
2000 @ 100MHz
Operating Temperature:
-65°C ~ 125°C