Vishay Electro-Films NCAA3300BKNAHWS
Part No.:
NCAA3300BKNAHWS
Datasheet:
NCAA3300BKNAHWS.pdf
Description:
NCAA 10% WS
Shipping
NCAA3300BKNAHWS Specifications
Capacitance:
33 pF
Tolerance:
±10%
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height:
0.012" (0.30mm)
Size / Dimension:
0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)