Vishay Electro-Films NCAA2400BJNAHWS
Part No.:
NCAA2400BJNAHWS
Datasheet:
NCAA2400BJNAHWS.pdf
Description:
NCAA 5% WS
Shipping
NCAA2400BJNAHWS Specifications
Capacitance:
24 pF
Tolerance:
±5%
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height:
0.012" (0.30mm)
Size / Dimension:
0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)