MicroCare Corporation MCC-CCR125
Part No.:
MCC-CCR125
Manufacturer:
MicroCare Corporation
Category:
Fiber Optics and Accessories
Package:
Datasheet:
MCC-CCR125.pdf
Description:
1.25MM CLEANCLICKER 750 REFILL C
Shipping
MCC-CCR125 Specifications
Manufacturer:
MicroCare Corporation
Series:
Sticklers™
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Refill Cartridge
Specifications:
Size / Dimension:
0.05" Dia (1.3mm)
Reset All
Search Similar
Result:
MCC-CCR125 FAQ
1. How to order MCC-CCR125 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the MCC-CCR125 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MCC-CCR125?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MCC-CCR125.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MCC-CCR125 pin diagram, MCC-CCR125 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Related Products
6704F
6704F