Hatch Lighting MC70-1T-UNNS
Part No.:
MC70-1T-UNNS
Datasheet:
MC70-1T-UNNS.pdf
Description:
70W UNIV MICRO SLIM ELEC TRACK B
Shipping
MC70-1T-UNNS Specifications
Series:
70W Micro Slim
Voltage - Input:
120 ~ 277V
Output:
305V
Type:
CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:
4.70" L x 1.70" W x 1.21" H (119.4mm x 43.2mm x 30.7mm)