Hatch Lighting MC39-1F-120X
Part No.:
MC39-1F-120X
Manufacturer:
Hatch Lighting
Category:
Ballasts, Inverters
Package:
Datasheet:
MC39-1F-120X.pdf
Description:
Linear IC
Shipping
MC39-1F-120X Specifications
Manufacturer:
Hatch Lighting
Series:
39W Nano
Packaging:
Bulk
Product Status:
Last Time Buy
Voltage - Input:
108 ~ 132V
Output:
Type:
Electroluminescent (EL) Backlighting
Size / Dimension:
3.86" L x 1.74" W x 1.18" H (98mm x 44.2mm x 30mm)