Hatch Lighting MC20-1F-UNNS
Part No.:
MC20-1F-UNNS
Manufacturer:
Hatch Lighting
Category:
Ballasts, Inverters
Package:
Datasheet:
MC20-1F-UNNS.pdf
Description:
Linear IC
Shipping
MC20-1F-UNNS Specifications
Manufacturer:
Hatch Lighting
Series:
20W Micro Slim
Packaging:
Bulk
Product Status:
Last Time Buy
Voltage - Input:
108 ~ 305V
Output:
Type:
Electroluminescent (EL) Backlighting
Size / Dimension:
4.70" L x 1.70" W x 1.21" H (119.4mm x 43.2mm x 30.7mm)