Pulse Electronics LP18-650B107
Part No.:
LP18-650B107
Datasheet:
LP18-650B107.pdf
Description:
PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH
Shipping
LP18-650B107 Specifications
Voltage - Secondary (Full Load):
Parallel 9V, Series 18V
Current - Output (Max):
Parallel 1.3A, Series 650mA
Power - Max:
12VA
Size / Dimension:
63.50mm L x 50.80mm W
Height - Seated (Max):
27.05mm