Pulse Electronics LP18-325B106
Part No.:
LP18-325B106
Datasheet:
LP18-325B106.pdf
Description:
PWR XFMR SEMI-TORO 6VA TH
Shipping
LP18-325B106 Specifications
Voltage - Secondary (Full Load):
Parallel 9V, Series 18V
Current - Output (Max):
Parallel 650mA, Series 325mA
Power - Max:
6VA
Size / Dimension:
47.63mm L x 39.67mm W
Height - Seated (Max):
21.59mm