IDEC GT5Y-2SN6D12
Part No.:
GT5Y-2SN6D12
Datasheet:
GT5Y-2SN6D12.pdf
Description:
RELAY TIME DELAY 5A
Shipping
GT5Y-2SN6D12 Specifications
Delay Time:
0.1 Sec ~ 60 Min
Contact Rating @ Voltage:
5A @ 220VAC/30VDC
Voltage - Supply:
12VDC