onsemi FSBM15SH60A
Part No.:
FSBM15SH60A
Package:
32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Datasheet:
FSBM15SH60A.pdf
Description:
SMART POWER MODULE 15A SPM32-AA
Shipping
FSBM15SH60A Specifications
Series:
SPM®
Package/Case:
Current:
15 A
Voltage:
600 V