onsemi FSBF10CH60B
Part No.:
FSBF10CH60B
Package:
27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Datasheet:
FSBF10CH60B.pdf
Description:
MODULE SPM 600V 10A 3PH SPM27-JA
Shipping
FSBF10CH60B Specifications
Series:
Motion SPM® 3
Package/Case:
Packaging:
Tube
Current:
10 A
Voltage:
600 V