onsemi FSBB30CH60
Part No.:
FSBB30CH60
Package:
27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Datasheet:
FSBB30CH60.pdf
Description:
SMART POWER MODULE 30A SPM27-EA
Shipping
FSBB30CH60 Specifications
Series:
Motion SPM® 3
Package/Case:
Current:
30 A
Voltage:
600 V