onsemi FSBB20CH60F
Part No.:
FSBB20CH60F
Package:
27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Datasheet:
FSBB20CH60F.pdf
Description:
IC SMART POWER MOD 20A SPM27-CA
Shipping
FSBB20CH60F Specifications
Series:
Motion SPM® 3
Package/Case:
Packaging:
Tube
Current:
20 A
Voltage:
600 V