onsemi FSAM30SM60SL
Part No.:
FSAM30SM60SL
Manufacturer:
onsemi
Package:
32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Datasheet:
FSAM30SM60SL.pdf
Description:
MODULE SPM 600V 30A SPM32AA
Shipping
FSAM30SM60SL Specifications
Manufacturer:
onsemi
Series:
SPM®
Package/Case:
Packaging:
Tube
Product Status:
Obsolete
Configuration:
3 Phase
Current:
30 A
Voltage:
600 V