onsemi FSAM15SH60
Part No.:
FSAM15SH60
Manufacturer:
onsemi
Package:
32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Datasheet:
FSAM15SH60.pdf
Description:
IC SMART POWER MOD 15A SPM32-AA
Shipping
FSAM15SH60 Specifications
Manufacturer:
onsemi
Series:
SPM®
Package/Case:
Packaging:
Tube
Product Status:
Obsolete
Configuration:
3 Phase
Current:
15 A
Voltage:
600 V