Hatch Lighting FR2600-277L
Part No.:
FR2600-277L
Manufacturer:
Hatch Lighting
Category:
Ballasts, Inverters
Package:
Datasheet:
FR2600-277L.pdf
Description:
1 LITE ELEC BLST 277V LOW HAR
Shipping
FR2600-277L Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Hatch Lighting
Series:
FR
Packaging:
Box
Product Status:
Not For New Designs
Voltage - Input:
120 ~ 277V
Output:
Type:
CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:
3.37" L x 2.88" W x 1.18" H (85.6mm x 73.2mm x 30mm)