ESL Vision ESL-T8B4-18W-F150
Part No.:
ESL-T8B4-18W-F150
Manufacturer:
ESL Vision
Category:
Lighting Fixtures
Package:
Datasheet:
ESL-T8B4-18W-F150.pdf
Description:
T8 Type B 4FT 18W 5000K
Shipping
ESL-T8B4-18W-F150 Specifications
Manufacturer:
ESL Vision
Series:
T8B
Active
Type:
LED
Style:
Ceiling Mount
Bulb Type/Size:
Finish:
Wattage:
18W
Voltage - Supply:
120V ~ 277V