ESL Vision ESL-RHB-100200W-250-HV-BZ-60D
Part No.:
ESL-RHB-100200W-250-HV-BZ-60D
Manufacturer:
ESL Vision
Category:
Lighting Fixtures
Package:
Datasheet:
ESL-RHB-100200W-250-HV-BZ-60D.pdf
Description:
200/150/120/100W Adj HV Brnz Rnd
Shipping
ESL-RHB-100200W-250-HV-BZ-60D Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
ESL Vision
Series:
RHB
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
LED
Style:
Recessed - Downlight
Bulb Type/Size:
18" Dia
Finish:
Bronze
Wattage:
100W, 120W, 150W, 200W
Voltage - Supply:
200V ~ 528V