ESL Vision ESL-CSS-800-2-20W-3050K
Part No.:
ESL-CSS-800-2-20W-3050K
Manufacturer:
ESL Vision
Category:
Lighting Fixtures
Package:
Datasheet:
ESL-CSS-800-2-20W-3050K.pdf
Description:
Strip 2 Foot 20W 30-50K Adj
Shipping
ESL-CSS-800-2-20W-3050K Specifications
Manufacturer:
ESL Vision
Series:
CSS Series
Active
Type:
LED
Style:
Ceiling Mount
Bulb Type/Size:
Finish:
Wattage:
20W
Voltage - Supply:
120V ~ 277V