JESCO Lighting Group ESG-LED-48/40-W
Part No.:
ESG-LED-48/40-W
Manufacturer:
JESCO Lighting Group
Category:
Lighting Fixtures
Package:
Datasheet:
ESG-LED-48/40-W.pdf
Description:
ESG-LED Sleek Plus 120V 48" 40K
Shipping
ESG-LED-48/40-W Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
JESCO Lighting Group
Series:
ESG-LED
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
LED
Style:
Recessed - Downlight
Bulb Type/Size:
Finish:
White
Wattage:
15W
Voltage - Supply:
120V