TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited C12N50Z4
Part No.:
C12N50Z4
Manufacturer:
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Category:
RF Misc ICs and Modules
Package:
3-SMD, No Lead
Datasheet:
C12N50Z4.pdf
Description:
SMD TERM 12W 50 OHM 6GHZ 1206
Shipping
C12N50Z4 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
Package/Case:
3-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Function:
Termination
Frequency:
6GHz
RF Type:
AMPS, Cellular, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS
Secondary Attributes:
12W