Zettler Magnetics BV302S24012
Part No.:
BV302S24012
Datasheet:
BV302S24012.pdf
Description:
230V INPUT 1.2VA PWR XFMR
Shipping
BV302S24012 Specifications
Series:
EI 30-10.5
Voltage - Primary:
230V
Voltage - Secondary (Full Load):
24V
Current - Output (Max):
50mA
Power - Max:
1.2VA
Size / Dimension:
32.80mm L x 27.80mm W
Height - Seated (Max):
22.30mm