Zettler Magnetics BV301D24015
Part No.:
BV301D24015
Datasheet:
BV301D24015.pdf
Description:
115V INPUT 1.5VA PWR XFMR
Shipping
BV301D24015 Specifications
Series:
EI 30-12.5
Voltage - Primary:
115V
Voltage - Secondary (Full Load):
24V
Current - Output (Max):
31mA
Power - Max:
1.5VA
Size / Dimension:
32.80mm L x 27.80mm W
Height - Seated (Max):
24.40mm