Zettler Magnetics BV201S15003A
Part No.:
BV201S15003A
Datasheet:
BV201S15003A.pdf
Description:
115V INPUT 0.35VA PWR XFMR
Shipping
BV201S15003A Specifications
Voltage - Primary:
115V
Voltage - Secondary (Full Load):
15V
Current - Output (Max):
23.3mA
Size / Dimension:
24.00mm L x 23.00mm W
Height - Seated (Max):
16.00mm