NXP USA Inc. BTA204W-600F,135
Part No.:
BTA204W-600F,135
Manufacturer:
NXP USA Inc.
Datasheet:
BTA204W-600F,135.pdf
Description:
TRIAC 600V 1A SC73
Shipping
BTA204W-600F,135 Specifications
Manufacturer:
NXP USA Inc.
Packaging:
Bulk
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max):
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm):